تبلیغات
سربازهمت+ - رحلت جواد الائمه (ع)وپیروزی تیم ملی محبوب ایران وخجسته سالروز ازدواج فرشته های آسمانی حضرت علی وحضرت فاطمه سلام علیها بر دوستداران حضرت مبارك باد/درضمن ازدواج حانواده شهدا معززهم تبریك میگویم..عكس/درد دلی بادوستان وعكس به روایت تصویر می گذارم/
خدایا:مرا از شر دوستانم محافظت بفرما می دونم چكونه خود را در برابر دشمنانم حفظ نمایم

رحلت جواد الائمه (ع)وپیروزی تیم ملی محبوب ایران وخجسته سالروز ازدواج فرشته های آسمانی حضرت علی وحضرت فاطمه سلام علیها بر دوستداران حضرت مبارك باد/درضمن ازدواج حانواده شهدا معززهم تبریك میگویم..عكس/درد دلی بادوستان وعكس به روایت تصویر می گذارم/

چهارشنبه 26 مهر 1391 02:50 ب.ظ

نویسنده : موسی سلامت
 
--------------------
خجسته سالروز ازدواج فرشته های آسمانی 

حضرت علی وحضرت فاطمه سلام الله علیها

بردوستداران آن حضرت مبارک باد


91764892303968055059.gif  پیوند آسمانی دونور الهی عاقد: خدا

شاهد: رسول خدا (ص)


دفتر: لوح محفوظ

مکان: عرش 

عروس: کوثر


داماد: حیدر


مهمانان : ملائكة الله

فرخنده باد خجسته ترین پیوند روزگار

کوثر عروس صاحب یکتای ذوالفقار
 
 

جشن ازدواج خانواده شهدا و ایثارگران/تصاویرامروز برای دلجویی سردار رحیمی رئیس اداره رهنمایی با همكارانش به قفسم امد

درد دلی با دوستان /درخواست ماشین امدادكردم ندادن؟.اسایشگاه هم ماشین ندادم از پرستارم با ماشین خراب خودت منو برسانیدبه چمن ازادی بعد 2ساعت ترافیك با تاخیر و بازی شروع شده بود به درب شمال ورزشگاه ازادی رساندم اما بامانع بزرگ مامورین چمن ازادی بمن راه نداند؟
دوستان:رفتم از تیم ملی محبوب ایران وشهدا دفاع مقدس حمایت كنم نه رفتم بازار ارز اخلال كنم اینطور رفتاری می كنند این هم گوشه ای از ناراحتی ما اما چون تیم ملی بازی برد خوشحال شدم زیاد اعصابم خورد نكردم بدون دیدنی بازی اسایشگاه برگشتم


دوستان عزیز...
امشب برای حمایت از تیم ملی محبوب ایران زمین با  جندین مشكل خودم به ورزشگاه ازادی رساندم اما ..این فیلم ببینی؟
http://www.aparat.com/v/WKMwz
دوستان عزیز كلوب بامعرفت امشب برای تیم ملی محبوب ایران برای پیروزی دعا كنید یادتون نرور..انشالا پیروزیم....یاحق یاعلی...

رحلت حضرت جواد الائمه بر دوستان با معرفت تسلیت بادپوتین به پا و خنده به لب، چفیه‌ای به دوش
بوسید دست مادر و آن شب غریب رفت
باغ بهشت منتظرش بود، عاقبت
«احمد» برای چیدن یک دانه سیب رفتمادر كجایی تنها در قفسم........بیایی باهم پر بكشیمنمیبخشمت

ولی فراموشت میکنم

به همین سادگی از آدمای بی ارزش میگذرم ..


 


در ختم سرمربی استقلال........

ارباب اگهگردش روزگار
.....
زمان نمی ایستد

و لحظه ها میروند

پس قدر بودن و باهم بودن را بدانیم

ارباب اگه منو ازدر خونه ات ردکنی کجابرم؟!/
دوستان عزیز ازطرف عاشق همت حاجی سلامت براتون مینویسم بعلت اسیب دیدگی هر دو چشم طیق دستور پزشگ

 تا اطلاع ثانوی از جواب دادندمعذراست انشالا این هفته وقت عمل كردندو بهتر شد جواب میدهد دعاكنید والسلام.../پ


                                                         ۲۰ کلید طلایی برای زنانی که خواهان ارتباط موفق با شوهر خود هستند

 

 


 

1 - همسرتان را به عنوان یک مرد بپذیرید و برای شناخت دنیای مردانه او دانش و آگاهی خود را افزایش دهید.

 
2 - همسر خود را به چشم یک شی‌ء مسؤول ننگرید. بلکه به شخصیت وجودی او احترام بگذارید.

 
3 - جنبه یا بخش‌هایی از شخصیت شوهرتان را که باعث تمایز او از سایرین می‌شود مورد توجه و تحسین قرار دهید.
 

4 - برای این که همسرتان با شما روراست باشد سعی کنید او را درک کرده و برای افکار و احساساتش ارزش قایل شوید. اگر حرف‌ها و گفته‌های او مطابق میل شما نیست از خود واکنش تند نشان ندهید زیرا به این وسیله بذر بی‌اعتمادی در زندگی خود می‌کارید.
 
 
5 - وقتی همسرتان با شما درد دل می‌کند و راز دلش را با شما در میان می‌گذارد، احساساتش را بپذیرید و به او نگویید که اسرار درونش ناخوشایند و بی‌رحمانه است‌.
 

6 - به طور مداوم از شوهرتان انتقاد نکنید زیرا انتقاد پیاپی باعث می‌شود که شوهرتان از شما فاصله بگیرد.
 

7 - او را به درک نکردن‌، عدم صمیمیت و بی‌احساس بودن متهم نکنید. زیرا او درک کردن‌، صمیمیت و با احساس بودن را به شیوه مردانه نشان می‌دهد.
 

8 - نیازهای واقعی شوهرتان را دریابید. این امر اتفاق نمی‌افتد مگر این که همسرتان این نیازها را باز گوید و به همین جهت در مواقع مناسب با لحن ملایم در مورد نیازهایش از وی سؤال کرده و دیدگاههای واقعی وی را نسبت به خود و زندگی‌تان دریابید و در نهایت جوابی را که شوهرتان می‌دهد بدون انتقاد و جبهه‌گیری بپذیرید.
 

9 - زمانی که همسرتان با شما صحبت می‌کند به دقت به حرفهای او گوش فرا دهید زیرا عدم توجه شما به گفته‌های او عدم علاقهٔ شما را نشان می‌دهد.

 
10 - هیچ وقت از کارهایی که همسرتان برای جلب محبت شما انجام می‌دهد انتقاد نکنید برای مثال وقتی او به شما محبت می‌کند، آن را بیش از اندازه لوس ندانید او به شیوهٔ خود ابراز محبت می‌کند.
 

11 - او را به شیوه خودتان دوست نداشته باشید بلکه به وجود او نیز اهمیت بدهید. به عنوان مثال اگر در سالگرد ازدواج‌تان‌، هدیه‌ای به او می‌دهید سعی کنید از قبل در مورد هدیهٔ مورد علاقه‌اش اطلاعاتی به دست آورید.
 

12 - از همسر خود انتظار نداشته باشید که با تمامی طرح‌ها و ایده‌ها و افکار شما موافق باشد و آنها را تحسین کند. واقع بین باشید و به او اجازه دهید که نظرش را هر چند که برخلاف میل شما باشد، بیان نمایید.
 

13 - اصرار زیادی برای جلب محبت همسرتان نداشته باشید و این نکته را زمانی که وی عصبانی است بیشتر مراعات کنید. در بسیاری اوقات حالت روحی او برای ابراز محبت به شما مناسب نیست و اصرار زیاد شما منجر به مخالفت شدید او می‌شود.
 

14 - برای همسر خود نقش یک زن حساس و شکننده را بازی نکنید. زیرا این حالت شما باعث می‌شود که همسرتان فکر کند شما ضعیف و بی طاقتید و اگر چیزی بگوید باعث رنجش‌تان می‌شود. بنابراین سعی می‌کند که ارتباط کلامی کمتری داشته باشد و همین امر باعث ناراحتی شما می‌گردد.
 
 
15 - سعی کنید که در ارتباط با همسرتان همواره هویت خود را به عنوان یک زن و همسر حفظ کنید. زنی که توجه به روابطش به قیمت از دست دادن هویتش تمام شود به خود و روابطش صدمه می‌زند. زیرا این مسئله باعث می‌شود که وی خود را بخشنده‌تر و دوست داشتنی‌تر از شوهرش ببیند و فکر کند که همسرش بی‌نهایت خودخواه و ناسپاس است‌. مردها با زنی به عنوان همسر در ارتباط دایمی باقی خواهند ماند که هویت مستقل و قوی خود را حفظ کند.
 

16 - اگر احساس می‌کنید که در روابط خود با همسرتان از عزت نفس پایینی برخوردارید و میل دارید که او را وادارید تا در این زمینه به شما کمک کند که از احساس خوبی برخوردار شوید اشتباه می‌کنید. این مسئله مشکل شماست شخصاً روی آن کار کنید و در صورت لزوم از یک روان‌شناس کمک بخواهید.
 

17 - زمانی که همسرتان از فشار عصبی رنج می‌برد سعی نکنید از لحاظ احساسی به او نزدیک شوید. زیرا اگر برای صمیمیت و نزدیک شدن به او فشار آورید فقط او را عصبانی‌تر کرده و از خود دور می‌کنید. زمانی که استرس او کم شود به حالت عادی خودش بر می‌گردد.
 

18 - در زندگی زناشویی خویش سعی کنید خود را مسؤول خوشبختی خود بدانید. زنی که مسؤولیت خوشبختی زندگی مشترک را فقط بر عهده شوهرش می‌گذارد یک همسر آزرده و افسرده به بار می‌آورد.
 

19 - او را به دوست نداشتن و گریزان بودن از همسر و زندگی متهم نکنید. زیرا وی اعتقاد دارد که شریک زندگی‌اش را دوست دارد و از او گریزان نیست ولی به نظرش او را متهم به چیزی می‌کنید که در موردش صدق نمی‌کند و این مسئله موجب کدورت در روابط می‌شود.
 

20 - وقتی شما در می‌یابید که در ایجاد مشکلات زندگی خود سهم داشته‌اید و آن را به همسرتان بگویید عشق و محبت بار دیگر در زندگی‌تان شکوفا می‌شود. زیرا بعد از آن همسرتان نیز سهم خود را می‌پذیرد و با کمک شما درصدد رفع مشکل بر می‌آید .

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: سه شنبه 7 خرداد 1392 11:58 ق.ظ