تبلیغات
سربازهمت+ - با همت کانون پاشگاه پرسپولیس و بلاخص حاج اقا عباس اسماعیل بیگی اولین بار ....جانباز «موسی سلامت» به عنوان هوادار نمونه پرسپولیس انتخاب و معرفی شد...............
خدایا:مرا از شر دوستانم محافظت بفرما می دونم چكونه خود را در برابر دشمنانم حفظ نمایم

با همت کانون پاشگاه پرسپولیس و بلاخص حاج اقا عباس اسماعیل بیگی اولین بار ....جانباز «موسی سلامت» به عنوان هوادار نمونه پرسپولیس انتخاب و معرفی شد...............

سه شنبه 17 شهریور 1394 09:45 ق.ظ

نویسنده : موسی سلامت

جانباز «موسی سلامت» به عنوان هوادار نمونه پرسپولیس انتخاب و معرفی شد

از سوی کانون هواداران باشگاه پرسپولیس، موسی سلامت هوادار جانباز پرسپولیسی به عنوان هوادار نمونه انتخاب و معرفی شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، عباس اسماعیل بیگی سرپرست کانون هواداران باشگاه پرسپولیس پس از معرفی چندین هوادار، موسی سلامت جانباز پرسپولیسی را به عنوان هوادار نمونه معرفی کرد.

موسی سلامت جانباز 80 درصدی جنگ تحمیلی پس از شرکت در کلیه صحنه‌های مربوط به پرسپولیس، از تمرینات و مسابقات گرفته تا مناسبت‌های پرسپولیسی و حضوری فعال در فضای مجازی پرسپولیسی، از سوی کانون هواداران باشگاه پرسپولیس به این عنوان دست پیدا کرد و هدیه‌ای به رسم یادبود به وی اهدا شد.

مجری برنامه برای اهدای این هدیه که منقش به نام مبارک یا ابی عبدالله بود، از علی پروین، محمود خوردبین، حمید جاسمیان، عباس اسماعیل‌بیگی و آقای تهرانی رئیس جمعیت هواداران دعوت کرد.

سرپرست کانون هواداران پرسپولیس همچنین به هوادارانی همچون نابینایی اشاره کرد که در ورزشگاه‌ها حضور یافته و با رادیو، بازی‌های تیم محبوب خود پیگیری و دنبال می‌کند. همچنین از هواداری یاد شد که از بندرعباس می‌آید و در تمام بازی‌های پرسپولیس شرکت می‌کند. اشاره به هواداران تحصیل کرده پرسپولیس نیز از موارد مطرح شده از سوی کانون هواداران باشگاه بود.

 جانباز پرسپولیسی: داورها ما را پایین می‌کشند و استقلال را بالا
پرسپولیس نیوز : در برنامه‌ای در صدا و سیما به مناسبت شب عید قربان، جانباز معروف پرسپولیسی‌ هم حضور داشت.
جانباز پرسپولیسی‌ در شبکه سه اعلام کرد حدودا 60 سالش است، اما حسابی نشاط دارد و خیلی هم شرایط خوبی دارد و باید این را به جوان ها هم
او در همان ابتدای صحبت‌هایش شروع به کری خوانی کرد و زمانی که مجری به او یاداور شد این جا بیننده استقلالی‌ هم داریم گفت حتی در زمان جنگ و در خود جبهه هم ما کری خوانی داشتیم. اما رفاقت همیشه بود.
جانباز پرسپولیسی معروف به «عمو موسی» گفت: داورها همیشه استقلال را بالا کشیده‌اند و پرسپولیس را پایین کشیده اند. همیشه این اتفاق افتاده است.
او در ادامه گفت: حمیدخان درخشان نباید سرمربی پرسپولیس می‌شد. تماشاگران در آن مقطع علی دایی را می خواستند و طاقت باخت نداشتند و طبیعی بود که چنین برخوردی با حمید خان شود. نباید به حمیدخان فحش می دادند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 4 مهر 1394 11:27 ق.ظ