تبلیغات
سربازهمت+ - سالگرد سردار خیبر حاجی جون همت گرامی باد /انا لله وانا الیه راجعون /اکبر جان شهادت مبارک../...همزمان سالگرد شهادت سردار همت خوش بحالت در ایام فاظمیه پرکشیدمنو تنها گذاشتی/ حاطرات از عملیات رمضان /مراسم گرامیداشت شهیدان باکری
خدایا:مرا از شر دوستانم محافظت بفرما می دونم چكونه خود را در برابر دشمنانم حفظ نمایم

سالگرد سردار خیبر حاجی جون همت گرامی باد /انا لله وانا الیه راجعون /اکبر جان شهادت مبارک../...همزمان سالگرد شهادت سردار همت خوش بحالت در ایام فاظمیه پرکشیدمنو تنها گذاشتی/ حاطرات از عملیات رمضان /مراسم گرامیداشت شهیدان باکری

پنجشنبه 14 اسفند 1393 11:16 ق.ظ

نویسنده : موسی سلامت
وقتی که همت را می نوشتند قامت تو را اندازه می گرفتند و زمانی که غیرت را می نگاشتند وسعت وجودت را .
آدمیت را با الگوی تو بریدند و ملایک را به سجده بر تو خواندند . شجاعت را بر سینه ی تو مدال کردند و رشادت را
 برقامت رسایت اندازه کردند. مهر بندگی را از خاک پیشانیت ساختند و دشت مجنون را آرامگاه جسمت و اعلا
علیین را معراجگاه روحت نهادند .
و تو ای یکه سوار میدان عاشقی ! خورشید در فروغ چشمانت به تاریکی نشست و ماه از پرتو سجده گاه
 پیشانیت در خسوف شد . ابدیت وامدار همت مردانه ات و رشادت سرو افتاده به پایت .
یادمان آسمانی شدنت مبارک ای فرزند ایران زمین و ای گرامی سردار خیبر حاحی جون همت عزیزمدست ما کوتاه و دستان شما در دست دوست
خاطراتی که شما دارید ... ما را آرزوست
دشمنان از رو برو خنجر زدند و دوستان ...
کاش بر میگشتم و می ایستادم رو به دوست
ﻋﮑﺴﯽ ﮐﻪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺳﯽ ﻭ ﯾﮏ ﺳﺎﻝ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﺍﻧﺘﺸﺎﺭ ﯾﺎﻓﺖ!
« ﺷﺐ ﻋﻤﻠﯿﺎﺕ ﺭﻣﻀﺎﻥ؛ ﭘﺸﺖ ﻣﯿﺪﺍﻥ ﻣﯿﻦ، ﺭﺯﻣﻨﺪﻩ ﻫﺎ ﺯﻣﯿﻦ ﮔﯿﺮ ﻣﯽﺷﻮﻧﺪ.
 ﺍﺯ 150 ﻧﻔﺮ ﺩﺍﻭﻃﻠﺐ، 20 ﻧﻔﺮ
 ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ تا ﺑﺎ ﮔﺬﺷﺘﻦ ﺍﺯ ﻣﯿﺪﺍﻥ ﻣﯿﻦ، ﺭﺍﻩ ﺑﺮﺍﯼ ﻋﺒﻮﺭ ﺑﻘﯿﻪ ﺑﺎﺯ ﺷﻮﺩ.
ﺑﯿﺴﺖ ﻧﻔﺮ، ﻧﻮﺑﺘﯽ ﺭﻭﯼ ﺯﻣﯿﻦ ﻏﻠﺖ ﻣﯽ ﺯﻧﻦ ﺗﺎ ﺭﺍﻩ ﺑﺎﺯ ﺷﻮﺩ.

"ﺍﯾﻦ ﻋﮑﺲ؛ ﺻﺒﺢ ﻫﻤﺎﻥ ﺷﺐ ﺍﺳﺖ"

ﺍﯾﻨﻬﺎ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻋﮑﺲ، ﺍﯾﻨﮕﻮﻧﻪ ﺁﺭﺍﻡ ﺧﻮﺍﺑﯿﺪﻩ ﻭ ﻣﻌﺼﻮﻣﺎﻧﻪ، ﺳﺮ ﺑﺮ ﺯﻣﯿﻦ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﺍﻧﺪ؛
ﻧﻪ ﻧﺎﻥ ﺧﻮﺍﺳﺘﻨﺪ ﻭ ﻧﻪ ﻧﺎﻡ؛
ﻧﻪ ﭼﻮﺏ ﺗﮑﻔﯿﺮ ﺑﻪ ﮐﺴﯽ ﺯﺩﻧﺪ ﻭ ﻧﻪ ﻣﻨﺘﯽ ﺑﺮ ﮐﺴﯽ ﮔﺬﺍﺷﺘﻨﺪ؛
ﺟﺰ ﺁﻧﮑﻪ ﻧﺨﻮﺍﺳﺘﻨﺪ ﺑﺮﮔﺮﺩﻩ ﻣﺎﻥ ﻧﻘﺶ ﺗﺴﻤﻪ ﺍﯼ ﺑﻨﺸﯿﻨﺪ.

ﯾﺎﺩﺷﺎﻥ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺟﺎﻭﺩﺍﻥ ...مراسم گرامیداشت  شهیدان باکری .......

در تالار وزارت. کشور مراسم گرامیداشت سردار مهندس شهید مهدی باکری و سردار حمید باکری

با حضور اقای مهندس احسان باکری عزیزم ومحسن رضایی تقدیم خانواده محترم شهیدان باکری

دعاگوی شما عمو موسی سلامتانا لله وانا الیه راجعون

اکبر سلطانی؛از شهر اصفهان و دلاورمرد جبهه‌های هشت سال دفاع مقدس،

جانباز قطع نخاع و قهرمان رشته شنا، پس از تحمل سال‌ها رنج و سختی به درجه رفیع شهادت نائل شد.

شهید اکبر سلطانی یادگار هشت سال دفاع مقدس، جانباز قطع نخاع و قهرمان مسابقات ورزشی

 در رشته شنا و دارنده ۶ مدال طلای مسابقات مجروحین جنگی جهان در نیوکاسل انگلستان

 در رشته شنا بود که پس از تحمل سال‌ها رنج و سختی ناشی از مجروحیت، به خیل شهدا پیوست.

ﺑﺎﺳﻼﻡ ﻭﻋﺮﺽ ﺗﺴﻠﻴﺖ.ﺻﻠﻮاﺕ و ﻓﺎﺗﺤﻪ.ﺻﺒﺮﻭﺳﻼﻣﺘﻲ ﺑﺮاﻱ ﺑﺎﺯﻣﺎﻧﺪﮔﺎﻥ ﻣﺤﺘﺮﻡ..از طرف عموموسیحاج قاسم در حال نوشیدن چای عراقی

«عزت الدوری» معاون دیکتاتور معدوم عراق کشته شد + تصویر

«عزت الدوری» معاون صدام، دیکتاتور سابق عراق در استان

صلاح‌الدین توسط نیروهای بسیج مردمی عراقی کشته شد.
راسم رونمایی از کتاب «ننه علی، مادر تمام شهیدان» برگزار شد
۱۲ روایت از مادری که مادر بودن را معنا کرد/ «ننه علی» مادر همه
 شهیدان است

نویسنده کتاب «ننه علی، مادر تمام شهیدان» گفت: به حق ننه علی
 مادر همه ما
 و شهیدان و اسوه صبر و ایستادگی است و در زمان حیاتش همیشه
 به این موضوع
 تاکید داشت. به همین خاطر عنوان کتابم را «ننه علی، مادر تمام
شهیدان» انتخاب کردم.
خبرگزاری فارس: ۱۲ روایت از مادری که مادر بودن را معنا کرد/
«ننه علی» مادر همه شهیدان استhttp://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940128000153

دیدار جانباز ۷۰درصد آقای محمدزاده با مقام معظم رهبری
خبرگزاری تسنیم:
ظهارات صریح دبیرکل حزب الله درباره سیاست های آل سعود

تهدید عربستان دیگر قطعی است/حرمین شریفین در معرض خطر وهابیت/صبر مردم یمن، استراتژیک

 است/بوکوحرام، الشباب و داعش، فرزندخوانده آل سعودند

سیدحسن نصرالله در اظهارات صریحی با تشریح سیاست های مخرب آل سعود در منطقه، تهاجم به

یمن را شکست خورده توصیف کرد و گفت: دلیل تجاوز به یمن جلوگیری از تهدید عربستان اعلام شده بود،

این تهدید در سابق وجود نداشت اما حالا دیگر وجود دارد هرچند عبدالملک الحوثی دعوت به صبر استراتژیک می کند. بقیه مطلب زیر بخونید

خبرگزاری فارس: تهدید عربستان دیگر قطعی است/حرمین شریفین در معرض خطر وهابیت/صبر مردم یمن، استراتژیک است/بوکوحرام، الشباب و داعش، فرزندخوانده آل سعودند
اظهارات صریح دبیرکل حزب الله درباره سیاست های آل سعود
تهدید عربستان دیگر قطعی است/حرمین شریفین در معرض خطر وهابیت/صبر مردم یمن، استراتژیک است/بوکوحرام، الشباب و داعش، فرزندخوانده آل سعودند

سیدحسن نصرالله در اظهارات صریحی با تشریح سیاست های مخرب آل سعود در منطقه، تهاجم به یمن را شکست خورده توصیف کرد و گفت: دلیل تجاوز به یمن جلوگیری از تهدید عربستان اعلام شده بود، این تهدید در سابق وجود نداشت اما حالا دیگر وجود دارد هرچند عبدالملک الحوثی دعوت به صبر استراتژیک می کند.

خبرگزاری فارس: تهدید عربستان دیگر قطعی است/حرمین شریفین در معرض خطر وهابیت/صبر مردم یمن، استراتژیک است/بوکوحرام، الشباب و داعش، فرزندخوانده آل سعودند

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان در مراسم «همایش همبستگی و وفاداری به ملت یمن» پس از صلوات و درود بر حضرت ختمی مرتبت (ص)، حملات ددمنشانه سعودی آمریکای بر ملت یمن را به شدت محکوم و همبستگی خود با ملت یمن را تاکید کرد.

محکومیت تجاوز به یمن وظیفه‌ای انسانی و اخلاقی

 سید نصر الله،محکومیت حملات سعودی - آمریکا علیه ملت یمن را وظیفه‌ای انسانی، اخلاقی و دینی توصیف کرد و افزود: همه فرزندان امت (اسلامی) بایستی موضع مناسبی را در این زمینه اتخاذ کنند. هیچ چیزی نمی‌تواند ما را از اعلام مواضع خود در محکومیت حملات سعودی آمریکایی علیه یمن، منع کند.

وی گرامیداشت جانفشانی‌های ملت لبنان در منطقه «جبل عامل»‌ در سال 1969 در رویارویی با دشمن صهیونیستی، یاد و خاطره شهدای قتل عام «قانا» و ایستادگی‌های رزمندگان مقاومت اسلامی حزب الله، جنبش أمل و ارتش را گرامی داشت.

نصرالله افزود: به لهجه، زبان، بلاغت، فصاحت، شهامت، شجاعت، غرور و بزرگی یمنی‌ها نگاه کنید، اگر مردم یمن، عرب نیستند، پس چه کسی عرب است؟ پیش از اسلام آن‌ها دارای فرهنگ و تمدن عربی بودند. هنگامی که در شبه جزیره عرب خواندن مرسوم نبود، در یمن تمدن وجود داشت. پادشاهان عرب از یمن بودند و برتری آن‌ها در جهاد شناخته شده بود.

تبیین دلایل واهی حمله به یمن
دبیرکل حزب الله لبنان ادامه داد: از دلایل واهی برای توجیه جنگ عربستان بر یمن سخن گفته می‌شود و اینکه یمن یک تهدید برای عربستان است. از مقابله با سلطه ایران گفته می‌شود. در سخنرانی سابق خود گفتم که به حق، هدف از این جنگ بازگرداندن سیطره آمریکایی و سعودی بر یمن است پس از آن که مردم یمن سیادت و بزرگی خود را بازیافتند. طی هفته‌های گذشته شعارهایی بر زبان سیاسیون و مسئولان سعودی جاری می‌شود مبنی بر اینکه این جنگ عرب و عربیت است، جنگی برای دفاع از عربیت یمن. اما کدام یک از ملت‌های عربی این جنگ را بر عربستان واجب کرده‌اند؟ و اصولاً این جنگ عرب بر علیه چه کسی است؟

نصرالله در ادامه گفت: پس از آنکه ملک عبدالعزیز آل سعود بر سرزمین حجاز مسلط شد، طرفداران وهابی وی شروع به تخریب آثار دینی و تاریخی رسول‌الله (ص) کردند؛  خانه‌ها، مزارع، قبرها و همه چیز را نابود کردند و قرار بر این بود که قبر پیامبر (ص) را نیز نابود کنند. آنها هنگامی که اقدام به تخریب این آرامگاه کردند؛ جهان اسلام در مصر، هند، ترکیه، ایران، عراق، شام و کشورهای آفریقایی فریاد اعتراض سر دادند و اتفاق تمام کشورها در جلوگیری از تخریب قبر نبی اکرم (ص) در ماه نیسان 1926 مؤثر بود.
سید حسن نصرالله در ادامه گفت: پادشاه سعودی مجبور شد تا دست از این کار بکشد و قبر نبی اکرم (ص) را برای ما نگه دارد. اما نزدیک شدن به این آرامگاه ممنوع است. امت عرب پیش از اسلام اگر مجد و بزرگی داشت به برکت پیامبر خدا خضرت محمد (ص) بود.

تجاوز به یمن؛ نبردی سعودی با اهداف سیاسی

دبیر کل حزب الله با بیان اینکه سعی می‌کنند جنگ علیه یمن را جنگ شیعه و سنی معرفی کنند، افزود: جنگ عربستان سعودی علیه یمن با اهداف سیاسی است. موضوعی طی هفته‌های گذشته مبنی بر اینکه «این جنگ دفاع از دو حرم شریف در مکه و مدینه منوره است» طرح شده که بیش از هر موضوع دیگری خنده دار است. چه کسی حرمین شریفین را تهدید می‌کند؟ ملت یمن یا ارتش یمن؟ یمنی‌ها عاشق پیامبر خدا (ص) و اهل بیت (ع) هستند.

حرمین شریفین در خطرند

وی افزود: آری حرمین شریفین از سوی داعش تهدید می‌شوند و در خطر هستند. داعش اعلام کرده از آنجایی که کعبه مجموعه‌ای از سنگ‌هاست که بدون خدا عبادت می‌شود و با توحید در تضاد است، آن را ویران خواهد کرد. حرم حضرت پیامبر (ص) از داخل عربستان و از سوی فکر و فرهنگ وهابیت در خطر است و کتاب‌های تاریخی بر این موضوع صحه می‌گذارند.

عربستان در یمن شکست خورد

دبیر کل حزب‌الله لبنان مردم یمن را بزرگ منش توصیف کرد و با بیان اینکه خواسته‌های یمنی‌ها بزرگ است، تاکید کرد که عربستان سعودی در شیعه و سنی کردن درگیری‌های یمن و بر افروختن درگیری بین جنوب و شمال این کشور شکست خورده است. همچنین کسانی که تا دیروز ساکت بودند شروع به سخن گفتن کرده‌اند و این هم یک نشانه‌ی دیگری برای شکست سعودی‌هاست.
وی افزود: ششمین هدف احتمالی عربستان، یک جنگ پیشگیرانه برای جلوگیری از تهدید عربستان اعلام شده بود، اما این تهدید در سابق وجود نداشت اما حال دیگر وجود دارد و تهدید عربستان دیگر قطعی است. آن طرفی که متهم به تهدید عربستان شده، کماکان صبر پیشه کرده و او هم رهبر انصارالله است. رهبر عالیقدر عبدالملک الحوثی در حال حاضر فرصت حمله به عربستان و ورود به خاک این کشور را دارد، مردم و قبائل یمنی خواستار پاسخ شدید به عربستان هستند. اما وی به صبر استراتژیک دعوت می‌کند.

سید حسن نصرالله با اشاره به اینکه سعودی‌ها در رسیدن به اهدافشان در جنگ اخیر شکست خورده‌اند، ابراز داشت: آنها ابتدا گفتند هدف از این حمله ممانعت از ورود نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی به عدن است، اما شکست خوردند. سپس گفتند هدف جلوگیری از ورود ارتش به دیگر استان‌های یمن است، باز هم شکست خوردند و استان‌ها در کنترل ارتش درآمد و القاعده عقب نشینی کرد. گفتند هدف شکستن اراده ملت یمن و پذیرفتن شروط است اما نتیجه، مقاومت مردم یمن بود.
وی با اشاره به اینکه تاکنون نشانه ای از شکست اراده مردم یمن با وجود حملات هوایی گسترده نمایان نشده است، افزود: تجمعات قبیله‌ای و تظاهرات‌های مردمی با وجود حملات هوایی نشانی از شکسته شدن اراده مردم یمن نبوده است.
دبیرکل حزب الله گفت: پس از 22 روز حمله هوایی، موشکی، دریایی، با کمک‌های اطلاعاتی آمریکا و همکاری‌های القاعده نتیجه این بوده که عبدربه منصور نه به عدن بازگشت و نه به صنعا، بلکه شکست خوردند و امیدهایشان برای بازگشت شکست خورد، سعودی‌ها این را می‌دانند و از این رو خالد بحاح را جانشین هادی منصور کردند.‎

ارتکاب جنایت جنگی سعودی‌ها در یمن

سید نصرالله با اشاره به اینکه عربستان سعودی درحال ارتکاب جنایت جنگی علیه زنان و کودکان است، افزود: می‌گویند هدف ما دفاع از مردم یمن است، آیا با محاصره 24 میلیون انسان درحال دفاع از آنها هستید؟ کسانی که نه غذا دارند و نه لوازم بهداشتی و درمانی.
وی با بیان اینکه عربستان درحال کشتار مردم بی دفاع به بهانه جنگ با ارتش یمن است، اظهار داشت که شبکه‌های تلویزیونی این جنایات را نشان نمی‌دهند و تمام شبکه‌های موجود روی ماهواره عرب ست چون می‌ترسند، تصاویر جنایات را نشان نمی‌دهند.‎
با حملات هوایی نمی‌توان در یمن به پیروزی رسید
نصرالله با بیان اینکه مشخص است که بمباران هوایی نمی‌تواند پیروزی بخش باشد و لاجرم باید حمله زمینی صورت گیرد، اظهار داشت: یمنی‌ها چیزی جز ایستادگی و مقاومت نمی‌دانند، در همین حال اهل راه حل سیاسی نیز هستند، لازم است که از مردم و دولت پاکستان برای موضعشان تشکر کنیم. از رهبری مصر و الازهر شریف نیز می‌خواهیم، همان‌گونه که از تخریب آرامگاه رسول اکرم (ص) جلوگیری کردند از تخریب و نابودی سرزمین‌های کشوری از کشورهای رسول‌الله جلوگیری کند تا شرف و کرامتش افزون گردد.

یمنی‌ها از همه گزینه‌ها استفاده نکرده‌اند

وی با بیان اینکه‌ ملت یمن همچنان از همه گزینه‌های پیش رویش استفاده نکرده ولی سعودی‌ها به آخر خط رسیدند، افزود: عربستان چاره‌ای جز حمله زمینی ندارد. معتقدیم که نظام سعودی به زمان بیشتری نیاز دارد تا درک کند که یمنی‌ها سر تسلیم فرود نمی‌آورند. به نظر می‌رسد که برخی از آنها آرزوهایی دارند و تا این لحظه به دعوت‌‌ها و فراخوان‌ها برای راه حل سیاسی توجهی نمی‌کنند. بیشتر صداها در جهان خواستار این گزینه(راه حل سیاسی) هستند. سعودی‌ها باید واقعیت امر را بپذیرند.

شورای امنیت پیشنهاد جلاد را پذیرفت

دبیر کل حزب الله با اشاره به صدور قطعنامه شورای امنیت درباره تجاوز به یمن گفت: شورای امنیت شایسته بود که تصمیم متوقف ساختن جنگ را اتخاذ کند ولی پیشنهاد جلاد را پذیرفت و قربانی را نادیده گرفت. این وضعیت درباره تحولات لبنان و فلسطین نیز صادق است. قطعنامه‌ شورای امنیت همانند سایر  قطعنامه‌های دیگر بین‌المللی بی ارزش است.

دبیر کل حزب‌الله لبنان ادامه داد: برخی‌ها می‌گویند که شما ناسزا می‌گویید، اینکه ما می‌گوییم وهابیت قصد تخریب قبر نبی اکرم (ص) را داشت این حقیقت است و من حقیقت را می‌گویم، بگذارید تا حرفمان را بزنیم. من نمی‌خواهم پرونده‌های گذشته را باز کنم، ما نمی‌خواهیم مسائل پنهان را باز کنیم، علی رغم اطلاعاتی که داریم.

وی با اساره به تحولات سوریه طی ساله ای گذشته، تاکید کرد: لازم است از سوریه به علت مقاومت در برابر تفکر تکفیری و اینکه تسلیم  نشد، تشکر کنیم. تمام آن‌‌چه در عراق از سال 2003 روی داد، را می دانیم اما هیچ‌گاه از آن پرده برنداشته‌ایم، در بحرین به طور مستقیم و علنی وارد شدند و اعتراضات مسالمت‌آمیز را سرکوب کردند .با این حال ما همواره تلاش کردیم به خاطر صلح، به هم نزدیک شویم. ما خواستار گفت‌و‌گوی ایران و عربستان بوده‌ایم.

رشد گروه‌های تروریستی توسط سعودی‌ها

نصرالله در ادامه با اشاره به اینکه گروه‌های تروریستی از بوکوحرام در نیجریه تا الشباب سومالی و داعش، همه توسط سعودی‌ها رشد و پرورش پیدا کرده‌اند، ابراز داشت که این تروریست‌ها خون مردم را در کشورهای اسلامی می‌ریزند، ریختن خون به اسم اسلام، راه انداختن جنگ به نام اسلام و حرمین شریفین بس است.

اسرائیل برنده اصلی سیاست‌های عربستان
وی در ادامه با اشاره به اینکه سیاست‌های عربستان در تقویت تفکر تکفیری در اقصی نقاط جهان منجر به قتل و کشتار مردم بی گناه به نام اسلام شده است، ابراز داشت که بازنده اصلی این سیاست‌ها، فلسطین، ملت فلسطین و مسئله فلسطین بوده و برنده بزرگ هم اسرائیل بوده است.
وی گفت: من از ملت‌های عرب می‌پرسم که این تفکر تکفیری و گروه‌های تروریستی که جوامع را منهدم کرده، ارتش‌ها را نابود و دولت‌ها و ملت‌ها را تخریب کردند، تفکرات چه کسانی است؟ این فرهنگ تکفیر از کجا آمده است؟ چه کسی این تفکر را آموزش می‌دهد؟ چه کسی مدارس آموزش تکفیر برای جوانان مسلمان را بنا نهاده است؟ با تمام وضوح سعودی‌ها بودند که با اموال مسلمین و پول حجاح بیت الله الحرام اقدام به این کار کردند.
سید حسن نصرالله با اشاره به سخنان هفته گذشته «نهاد منشوق» وزیر کشور لبنان و یکی از سران جریان المستقبل (متحد عربستان) که گفته بود عربستان سعودی کشور خوبی‌ها و خیر است، یادآور شد: سفیر عربستان در واشنگتن خبر حمله مستقیم را اعلام کرد و ارتش این کشور مناطق یمن را بمباران می‌کند، ویران می‌کند و مردم را می‌کشد، آیا این کشور، پادشاهی خیر و خوبی است؟ ما از راه حل سیاسی حمایت می‌کنیم ولی باید مسلمانان و اعراب و جهانیان برخیزند و به سعودی بگویند بس است دیگر.

اشتباه مقایسه ایران و عربستان

دبیرکل حزب الله با اشاره به اینکه مقایسه ایران با عربستان امری غلط و اشتباه است، گفت: ایران سال‌ها برای گفت‌وگو و تفاهم با سعودی‌ها تلاش کرد، دست دوستی دراز کرده ولی عربستان همواره آنرا به شکلی زننده رد کرد، ایران آماه و معتقد به گفت‌وگو است ولی عربستان با تکبر امتناع می کند چرا که در سوریه، لبنان و عراق شکست خورده است و حالا سعودی‌‌ها در بحرین و یمن با قتل زنان و کودکان به دنبال پیروزی بر ایران هستند.

سید نصرالله همچنین گفت: در لبنان گروه‌های سیاسی درباره تحولات یمن و سوریه اختلاف نظر دارند. من به برخی‌ها می‌گویم که از حملات سعودی‌ها خوشحال نشوند، چهار سال پیش دست به انواع استراتژی‌ها و ائتلاف‌ها زدید به گمان این که نظام سوریه طی دو ماه سرنگون می‌شود ولی این نظام هنور باقی است. ما در لبنان می‌خواهیم با هم کار کنیم و نمی‌خواهیم اختلافمان در مورد یمن به مسائل داخلی لبنان کشیده شود.

یمنی‌ها پیروز می‌شوند
دبیرکل مقاومت لبنان در پایان گفت: یمنی‌ها مقاومت خواهند کرد و رهبری و ارتش دارند و هر کسی چنین صفاتی داشته باشد، بدون شک پیروز خواهد بود.

انتهای پیام/

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940128000659

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 29 فروردین 1394 12:12 ق.ظ