تبلیغات
سربازهمت+ - باسلام.سال نوشما مباركبادانشالا سالی 92پرازبركت وارامش است/روزجمهوری اسلامی ومیلادحاجی حون همت تبریك وگرمیباد/تمام عكسهای بعدسال نو به روایت تصویردرخدمت شما/وخبر خوب پرده ی ماه عسل 92 به دست صاحبش گشوده خواهد شدببنیند.عموعلیخانی خسته نباسیدانشالابا پرسپولیس جام حذفی هم میگیرم وشادیمون تكمیل.و باهم تقسیم می كنبم یاعلی مدد.
خدایا:مرا از شر دوستانم محافظت بفرما می دونم چكونه خود را در برابر دشمنانم حفظ نمایم

باسلام.سال نوشما مباركبادانشالا سالی 92پرازبركت وارامش است/روزجمهوری اسلامی ومیلادحاجی حون همت تبریك وگرمیباد/تمام عكسهای بعدسال نو به روایت تصویردرخدمت شما/وخبر خوب پرده ی ماه عسل 92 به دست صاحبش گشوده خواهد شدببنیند.عموعلیخانی خسته نباسیدانشالابا پرسپولیس جام حذفی هم میگیرم وشادیمون تكمیل.و باهم تقسیم می كنبم یاعلی مدد.

دوشنبه 12 فروردین 1392 11:15 ق.ظ

نویسنده : موسی سلامت


 مراسم22 امروز تالار سید الشهدا هفتم تیر..تهران
 هرجای  بروم پرسپولیسم عشق منست/یاعلی مدد
 شاهزادكان فرزندان شهیدسرداراحمدكاظمی/وسردارسعید
مهتدی واستادجانبازقبادی ودوستانشون به قفسم امدند
...یاعلی


 پهلوان كشور ..خوش امدید..

[http://www.aparat.com/v/iS0KO]


فیلم امروز پشت صحنه شبكه 5 دنبای تهران
[http://www.aparat.com/v/qOgvj]

http://paxannews.com/

   دعای درقفس اسایشگاه برای تیم محبوبم

پرسپولیس كه جام حذفی ازما/انشالا/امبن/یاعلی مدد


روز جمهوری اسلامی گرمیباد.پرچم .به افتخار بدست هواداران مجبوب پرسپولیس


 12 فرودین روز میلاد حاجی جون شهید همت به عاشقانش تبریك میگویم.


  این عكس  سال 13984بادلاور گلمحمدی/دیداراسایشگاه ثارالله
:.تیم ملی کشتی ازاد ایران چند تا لایک داره انصافا گل کاشتن دمشون گرم .:

این خبر اختصاصی سایت قبیله هستش و تا الان از هیچ سایت و روزنامه و مجله و جایی منتشر نشده..

سلام..خیلی خیلی خوشحالم که در سال جدید حامل خبری بسیار خوشحال کننده هستم که میتونه عیدی خوبی باشه واسه هممون..ایشالا به یاری خداوند متعال ماه عسل 92 با اجرای احسان علیخانی باز هم شیرینی عسل رو در لحظات افطار کام مردم کشورمون رو شیرین خواهد کرد ..رفقای عزیزم با تموم وجودم خوشحالیتون رو درک میکنم با تموم وجودم الان درک میکنم که حالتون چقدر خوبه..حال احسان علیخانی چقدر خوبه حال هممون چقدر خوبه ..این خبر اختصاصی قبیله هستش و تا الان در هیچ کجا منتشر نشده و برای اولین بار از این سایت منتشر میشه..ممنونم که هستید و اینجا اینقدر بزرگ شده..خوشحالم که خوشحالید و سر حال..پس بشماریم لحظه ها رو تا ماه عسل 92 که خیلی هم دور نیست..دوست دارم با پیامک به همه ی رفقاتون این خبر رو بدید که پرده ی ماه عسل 92 به دست صاحبش گشوده خواهد شد تا از همین الان منتظر ماه عسل 92 باشن..التماس دعا..یا علی..

حمله هواداران داماش به هواداران پرسپولیس.افرین.مهمان نوازیند؟مهدب جان مارو شریك عمت بدونی  واخرین غمت باشید..فاتجه مع الصلوات

مادراقای سیدمهدی مهدی كیا فوت كرده
 ماروعزداركرده خدارحمتش كند/یاعلی


[http://www.aparat.com/v/LqM5g]گفتگوی احسان علیخانی با رادیو فصلی بعد از پخش اولین قسمت دو نیمه ی سیب..

عكسهای امروز5فرودین حضور در ورزشگاه تمرین های پرسپولیس

*حضور یک جانباز جنگ تحمیلی سوژه امروز تمرین قرمزپوشان بود. این جانباز با بازیکنان پرسپولیس به خوش و بش گرم پرداخت و از آنها خواست تا با پیروزی مقابل داماش به فینال جام حذفی صعود کنند. برخورد نیلسون و کریمی با این جانباز گرمتر از سایر بازی

دوستان عزیزاین هم فیلم سال در قفس تنهای تقدیم شماهابامعرفت


[http://www.aparat.com/v/EcDdV]
دومین سالروز جوان ناكام پرسپولیسی مرحوم مسعوداستیلی به برادرش بزرگوارش تسلیت واخرین غمش یاید
 یه افتخار برای وطن ما ..یاعلی مدد


  تشكر از مدیریت جدید اسایشگاه ثارالله ما ولنجك تهران

شکلک های محدثه


سرما و گرما نمی شناسد ، جانباز پرسپولیسی هست تا پرسپولیس هست

پرسپولیس نیوز : پرسپولیس برنده باشد یا بازنده ، رفیق نیمه راه نیست ، در بهار و خزان سرخ ها جانباز پرسپولیسی هست.


شاید شما هم در تصاویر و فیلم های بازی های پرسپولیس یک مرد بشاش و ویلچر نشین را کنار زمین دیده باشید که با پرچم سرخ نام پرسپولیس را فریاد می کشد.

«موسی سلامت» جانباز 70 درصد قطع نخاعی پرسپولیس است که در اکثر مسابقات این تیم با سختی زیاد خودش را به ورزشگاه می رساند تا بازی تیم محبوبش را از نزدیک تماشا کند و پرسپولیسی ها را حمایت.

خودش می گوید: «ما همه دست به دست هم  پشت نماد وطنیم / یكصدا فریاد می زنیم ای پرسپولیس دوستت داریم  / از سرخی خون تنم  قرمزه رنگ پرچمم  / با افتخار داد می زنم  تنها جانباز پرسپولیسی منم»

اگر فکر می کنید دوآتشه ترین طرفدار تیم مورد علاقه خود هستید ، کافی است تصور کنید تمام امکانات مهیاست، هر روز یک اتومبیل شخصی درب منزل به دنبال شما می آید تا به ورزشگاه بروید، بالاخره یک روز خسته می شوید و در فراز و فرودهای نتیجه گیری، بهانه می آورید تا یک بار هم که شده در خانه گرم و نرم خود بازی را از تلویزیون تماشا کنید اما خستگی برای جانباز پرسپولیسی تعریف نشده است.

همان همت بلندی که او را راهی جهبه های دفاع از مام وطن کرد در هواداری پرسپولیس هم موسی سلامت را یاری می کند تا همیشه در سختی ها و آسانی در بردها و باخت ها بدون هیچ چشمداشتی پشت تیم محبوب خود باشد.

موسی سلامت تنها یکی از آن دوآتشه های عاشقی است که حضورش ما را بر آن داشت تا در رسای عشقش قلم بزنیم اما کدام توصیف گر است که بتواند قدر و اندازه هواداری این عشق سرخ رنگ را از هر قشر و زبانی در جای جای کشور به تحریر در آورد.  ای گرداننده چشمها و دلها ، موسی سلامت های ما را سلامت بدار.

نمونه ای از کری خوانی های جالب موسی سلامت را می توانید از اینجا تماشا کنید: فیلم

* حسن مهدوی

 

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: سه شنبه 7 خرداد 1392 10:49 ق.ظ